Je třeba mít obyvy ze zateplení domu?Více otázek a odpovědí v poradenství.

Je třeba mít obavy ze zateplování domu? Poradíme Vám, co udělat před zateplováním domu. Co Vás čeká a nemine. Jaký postup zvolit při zateplování?

Zateplování je velmi rozumnou investicí. Před zateplováním můžete mít obavy o vaší novou dlažbu, zahradu, nebo krásné záhony květin, které jsou hned vedle zateplováného domu. Všechny tyto obavy, které máte před zateplováním jsou zcela zbytečné. Vše uděláme tak, aby okoli bylo co nejméně porušeno a aby v průběhu zateplování bylo na stavbě čisto. Vše s Vámi dohodneme na místě.

Před zahájením zateplování bude nejlepší když nás kontaktujete. Společně probereme výhody zateplování a zvolíme pro Vás nejvýhodnější zateplovací systém. Při vzájemné konzultaci se dohodneme na datu kdy začneme Váš dům zateplovat, konci zateplování, použitém zateplovacím systému a ceně. Vše společně potvrdíme písemnou smlouvou.

Co Vás čeká? Při zateplování domu se nemusíte o nic starat. Vše pro Vás zajistíme. Jediným Vaším úkolem bude vybrat si odstín fasády, který použije jako finální obleček ( úpravu ) Vašeho domu.

Postup zateplování : Nejprve se očistí fasáda od prachu a nečistot. Druhým krokem zateplování je vylepení polystyrénu nebo minerální vaty. Posléze následuje ukotvení izolantu. Čtvrtým krokem zateplování je ,, armování " . Jde o fázi zeteplování při které se do lepidla vsazuje armovací tkanina. V případě potřeby se provede 2. stěrka. Před finální úpravou zateplování se provede penetrace podkladu a následuje omítka. Vidíte, že o nic složitého se nejedná,

 

Dohodněte si schůzku ještě dnes.

Komentáře